Bidet do łazienki w domu

Bidet do łazienki w domu

Wielu ludzi uważa bidet i pisuar za ekskluzywne elementy wystroju łazienki, nienadające mu klasycznego charakteru. Jednak jak się okazuje, co raz większa liczba osób nie wyobraża sobie łazienki bez bidetu a i wielu przekonuje się do funkcjonalności pisuaru.

Bidet daje możliwość szybkiego odświeżenia i jest nieodzownym elementem wyposażenia w łazience dla osób starszych. Rozwiązanie to praktycznie nie ma minusów. Po za rozmiarami. Bidet nie sprawdzi się w łazienkach bardzo małych gdzie ciężko o miejsce na instalację podstawowego wyposażenia.

Pisuar zdobywa coraz większą popularność, ale wielu wciąż kojarzy się z toaletami w dużych centrach handlowych czy restauracjach. Jego niewątpliwą zaletą jest oszczędność w sprzątaniu oraz mniejsza ilość zużywanej wody. Z jego instalacji cieszyć się będą rodziny, w których panowie stanowią większość.

Wracając do kwestii bidetu warto zwrócić uwagę na przeznaczenie tego elementu. Po pierwsze może służyć on małym dzieciom, jako nisko zawieszona umywalka. Po drugie, dorośli mogą w niej łatwo i szybko umyć stopy. Po trzecie idealne rozwiązanie dla utrzymania higieny przez osoby starsze. Dzięki niemu mogą zniknąć poranne kolejki do toalety, a korzystanie z niej może być szybsze i łatwiejsze.

Instalując w łazience bidet umieśćmy go w pobliżu muszli klozetowej. Oba te elementy będą bardzo dobrze się komponować. W nowoczesnych aranżacjach łazienki coraz częściej pojawiają się pisuary. Ich ilość zależy od liczby domowników płci męskiej oraz przestronności pomieszczenia. Często oddziela się je od siebie specjalnymi przegrodami. Wykonane są z podobnych materiałów jak umywalka, muszla i bidet. Spłukiwanie odbywa się ręcznie – poprzez naciśnięcie lub automatycznie dzięki zamontowanej czujce. Zaletą pisuarów jest łatwe utrzymywanie czystości oraz oszczędność czasu i wody.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *